آرشیو مقاله ها

نوجوانان موسیقی آثار بزرگان را نواختند

دومین شب اجراهای جشن صدسالگی هنرستان موسیقی تهران تحت عنوان شب ارکستر ایرانی و زهی با اجرای ارکسترهای هنرستان موسیقی دخترانه و پسرانه در چهار بخش در سالن رودکی روی صحنه رفت.

6 خرداد 1398

بحران در شهرداری های لرستان، وعده های معاون وزیر عملی می گردد؟

خبرنگاران - گروه استان ها: بدهی 115 میلیارد تومانی شهرداری های لرستان به کارکنان خود، بحران سخت و ویژه ای را در این مجموعه ها ایجاد نموده تا هر بار شاهد اعتراضات پرسنل شهرداری های استان به دلیل عدم دریافت حقوق و مزایای آنها در فرمانداری ها و استانداری لرستان...

5 خرداد 1398

فراوری الیاف پلی استر متخلخل کاربردی در صنعت چرم مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ندا عزیزیها مجری طرح فراوری الیاف پلی استر متخلخل بوسیله کلرید سدیم و آنالیز خصوصیات آن گفت: علت اصلی انتخاب فراوری الیاف پلی استری جذب رطوبت بالا و هزینه پایین بود.

4 خرداد 1398

روشی برای مطالعه مقاومت در برابر درد شناسایی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سلول های بنیادی، دردهای مزمن بیش از 100 میلیون نفر را در ایالات متحده آمریکا تحت تاثیر قرار داده است. در این میان پزشکان دریافته اند که برخی از افراد در مقایسه با سایرین به درد مقاوم تر هستند. با این حال دلیل...

2 خرداد 1398

طرحهای آبی استان آب شرب سالم وپایدار400هزارنفر را تامین می نماید

به گزارش خبرنگاران، علی محمد احمدی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: در استان در حال حاضر یکهزار و 200 میلیارد تومان پروژه استحصال و انتقال آب در دست اجرا است.

2 خرداد 1398

کوشش برای گذر از حالت تخته سیاهی

مدیر گروه آموزش رسمی شبکه آموزش از پخش برنامه مشاعره بزرگ ایران که از همه استان ها، شرکت کننده دارد، اطلاع داد و گفت که باشگاه شعر 7 در این شبکه راه اندازی خواهد شد.

31 اردیبهشت 1398

کی روش منهای لوگوی تیم ملی!

بهناز میرمطهریان ، کی روش بدون هیچ نشانی از ایران و تیم ملی فوتبال ایران. این تصویری است که از زمان آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران، سرمربی پرتغالی تیم از خود نشان داده است.

30 اردیبهشت 1398

بسته جدید حمایت از 13 بیماری خاص و صعب العلاج

رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت جزییات بسته جدید حمایت از بیماران صعب العلاج را تشریح کرد.

28 اردیبهشت 1398

ابلاغ ضوابط عرصه و حریم بازنگری شده محوطه باستانی سیلک کاشان

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از ابلاغ ضوابط عرصه و حرایم بازنگری شده محوطه باستانی سیلک اطلاع داد.

27 اردیبهشت 1398

گیتی پسند به دنبال قهرمانی زودهنگام

هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال سه شنبه با انجام هفت بازی در شهرهای مختلف پیگیری می گردد که در مهمترین بازی، تیم گیتی پسند اصفهان میهمان ارژن فارس است. گیتی پسند که با 58 امتیاز در صدر واقع شده است در صورت پیروزی و البته شکست مس سونگون مقابل مقاومت قرچک...

26 اردیبهشت 1398

نشست اخلاق و امر سیاسی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، نشست اخلاق و امر سیاسی با سخنرانی محمدجواد غلامرضا کاشی از سوی انجمن ایرانی اخلاق در علوم و فناوری برگزار می گردد.

25 اردیبهشت 1398

سال جاری 32 نفر به دلیل حوادث ترافیکی در شهرضا فوت کردند

به گزارش خبرنگاران، حبیب صادقی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه عالی جامعه ایمن که در فرمانداری شهرستان شهرضا برگزار گردید، گفت: اورژانس پیش بیمارستانی در 9 ماه ابتدای سال جاری پنج هزار و 774 ماموریت انجام داده است که سه هزار و 975 مورد مربوط به حوادث غیرترافیکی...

23 اردیبهشت 1398

هدف اصلی سرمایه گذاری در سرعین چند بعدی کردن جاذبه های گردشگری است

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: خارج کردن سرعین از جاذبه های تک بعدی و چند بعدی کردن جاذبه های گردشگری هدف اصلی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در این شهرستان است.

22 اردیبهشت 1398

کوچک ترین نشانه ای از وجود آب در کف کانال های دفع رطوبت کاخ آپادانا وجود ندارد

مدیر پایگاه جهانی پارسه و پاسارگاد با تکذیب شایعات مربوط به انتقال آب توسط کارکنان تخت جمشید گفت: کوچکترین نشانه ای از وجود آب در کف کانال های دفع رطوبت در کاخ آپادانا وجود ندارد.

21 اردیبهشت 1398

توسعه استان سمنان منوط به برطرف مشکل کم آبی

استاندار سمنان، توسعه استان را منوط به برطرف مشکل کم آبی در استان دانست و اضافه نمود: باید علاوه بر تامین منابع جدید در زمینه اجرای طرح های آبخیزداری، مدیریت و بهینه سازی مصرف، توسعه آبیاری های نوین و اصلاح الگوی کشت و... کوشش کنیم.

21 اردیبهشت 1398

چهار پروژه راه در چهارمحال و بختیاری نیازمند تکمیل شدن

استاندار چهارمحال و بختیاری محورهای بروجن - لردگان - ایذه، شهرکرد - شلمزار، کمربندی شهر شهرکرد و مسیر بلداجی - گندمان را چهار محور مهم در استان مطرح نمود که نیازمند تکمیل شدن هستند.

20 اردیبهشت 1398

10 راز مهم و آسان زنان شاد؛ چگونه یک زن شاد باشیم و از زندگی لذت ببریم

شما یک زن شاد هستید؟ اصلا به عنوان یک زن می دانید چگونه شاد باشید؟ اگر بخواهیم واقع بین باشیم حتی افرادی که روحیه شاد و سرخوشی دارند و ذاتا شادی را سرلوحه زندگی شان قرار داده اند هم همیشه نمی توانند به این رویه خود نمایند. به هر حال در کنار شادی، غم هم همیشه...

20 اردیبهشت 1398

انتقاد معاون سازمان برنامه ریزی چهار محال و بختیاری از نبود ارتباط قوی میان صنعت و دانشگاه

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری در خصوص استقبال نکردن صنعت از دانشگاه، گفت: این ساختار سنتی در همه استان های کشور شکل گرفته و تنها مربوط به چهارمحال و بختیاری نمی گردد و تاکنون ارتباط قوی میان صنعت و دانشگاه...

19 اردیبهشت 1398

در جلسه کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت مطرح شد: افزایش 20 درصدی ورود به سامانکده رشت، ساماندهی لازم است

اعضای کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت با اشاره به افزایش 20 درصدی ورود افراد به سامانکده و گرمخانه شهرداری رشت خواهان ساماندهی به وضعیت این امکان شدند.

19 اردیبهشت 1398

بیرانوند: باید به تیمی بروم که از پرسپولیس بزرگ تر باشد

دروازه بان پرسپولیس گفت: 3 سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و اگر بخواهم جدا شوم جایی می روم که بزرگ تر از این تیم باشد.

19 اردیبهشت 1398
تعداد: (85)