اخبار صنعت

بازدید پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا و دبیرکل سازمان جهانی گردشگری از غرفه ایران

سی و نهمین نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا، صبح امروز چهارشنبه 3 بهمن 97 با حضور پادشاه و رئیس مجلس اسپانیا، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزرای گردشگری و نمایندگانی از کشورهای مختلف، در مادرید به طور رسمی افتتاح شد.

22 مهر 1398

شب فرهنگی آمل برگزار شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران راز موفقیت گردشگری را در حفاظت از میراث فرهنگی دانست.

20 مهر 1398

یزد پایلوت طرح نیروگاه های خورشیدی می گردد

رییس مجمع نمایندگان استان یزد، گفت: توسعه صادرات نقش مهمی در تأمین اعتبارات لازم برای تقویت زیرساخت های استان در حوزه های مختلف ایفا می نماید.

17 مهر 1398

9 درصد مالیات بر ارزش افزوده از اجرت و یا سود طلا گرفته خواهد شد

هاشمی از پیشنهاد اصلاح لایحه ارزش اضافه نمود طلا در مجلس اطلاع داد و گفت: در صورت تصویب این پیشنهاد 9 درصد ارزش اضافه نموده از اجرت و یا سود طلا و فلزات گرانبها گرفته خواهد شد.

12 مهر 1398

فرآیند بازنگری سیاست های کلی انرژی ارائه شد

جلسه کمیسیون زیربنائی و تولیدی مجمع با ارائه برنامه زمان بندی پیشرفت بازنگری سیاست های کلی انرژی و گزارش عملکرد کارگروه های تخصصی مربوطه برگزار شد.

8 مهر 1398

جلسه هم اندیشی مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان و شهردار بستک برگزار گردید

جلسه هم اندیشی و گفتگو میراث فرهنگی و شهرداری بستک با حضور اشکان مختاری مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان، رئیس شورای شهر و شهردار بستک برگزار گردید.

7 مهر 1398

طرح هدفمندی یارانه ها از راستا اصلی خارج شده است

دادستان دیوان محاسبات کشور گفت: بیت المال تنها محدود به مسائل مادی و فیزیکی نیست، اکنون باید تعاریف دیگری ارائه دهیم که وظیفه ما است.

6 مهر 1398

هیولاهای آمریکایی کجا متولد می شوند؟!

مجله تخت گاز: کارگاه سازنده اتومبیل های سفارشی Moal، برای یک قرن است که فلزات مختلف را شکل می دهند تا اتومبیل های دست ساز را خلق نمایند. اما برای آخرین نسل از صنعتگران خانواده Moal، مهم نیست که چه اتومبیلی را می سازند، مهم این است که چگونه آن ها را می سازند.

3 مهر 1398

ایرلاین های خارجی که در خاک ایران فرود می آیند

به گزارش خبرنگاران، ورود بعضی ایرلاین های خارجی به ایران می تواند بر اعتبار حمل و نقل هوایی ایران بیفزاید و نشانه روابط بین المللی میان کشورهای دیگر با ایران باشد. تحریم ها بر علیه ایران بعضی ایرلاین ها را از پرواز به ایران منصرف کرد، اما همچنان بعضی...

28 شهریور 1398

152 بازدید نظارتی از واحدهای اقامتی استان قم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از انجام 152 بازدید نظارتی از واحدهای اقامتی استان خبر داد.

22 شهریور 1398

تخت سلیمان (آتشکده آذرگشنسب) کجاست؟

تخت سلیمان به چه نام هایی خوانده می شد؟مکان های دیدنی که امروز می شناسیم احتمالا نام های متعددی داشته اند. اما اغلب، در طول تاریخ به فراموشی سپرده شدند. تخت سلیمان اما از چنان اهمیتی برخوردار بود که در متون کهن به آن اشاره شد. شیزه، فراد، چیچست و چئچست...

21 شهریور 1398

روسیه: ترک استریم ممکن است به خط لوله ترانس آدریاتیک متصل گردد

یک مقام روسی خاطرنشان کرد که پروژه خط لوله ترک استریم ممکن است در آینده به خط لوله ترانس آدریاتیک متصل گردد.

18 شهریور 1398

پارس جنوبی یک هافبک گرجستانی به خدمت گرفت

کاخابر کاکاشویلی با عقد قراردادی به جمع شاگردان فراز کمالوند ملحق شد.

18 شهریور 1398

حساب کتاب نفتی ها درست درنیامد

بزرگترین شرکت های نفتی دنیا تحت تاثیر بازار نوظهور و نگرانی های محیط زیستی، سرمایه گذاری هایشان را پیوسته به جانب گاز طبیعی تغییر داده اند، اما اکنون با افت قیمت ها، ضربه خورده اند.

11 شهریور 1398

مسائل شهرستان پیشوا به روایت فرماندار

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: نبود تخت بیمارستان در پیشوا یکی از مهمترین مسائل پیشوا است.

8 شهریور 1398

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان معاونت گردشگری و فدراسیون اسکی

مدیر کل دفتر همکاری و توافق های ملی گردشگری از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک میان معاونت گردشگری و فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی ایران اطلاع داد و هدف از این تفاهم نامه را گامی در راستای تحقق اهداف توسعه گردشگری ورزشی در کشور خواند.

7 شهریور 1398

کاهش 10 درصدی پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد این دانشگاه نسبت به سال تحصیلی گذشته 10 درصد کاهش دارد.

5 شهریور 1398

5 تغییر مهم قرارداد نفتا، مکزیک و آمریکا حرف شان رابه کرسی نشاندند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مکزیک وآمریکا در خصوص بعضی تغییرات مهم نفتا توافق کردند؛ تغییراتی که به کانادا فشار می آورد در خصوص تجارت خودرو و حل وفصل اختلافات و کشاورزی شرایط جدید را بپذیرد تا قرارداد سه جانبه تجارت آزاد آمریکای شمالی زنده...

3 شهریور 1398

آخرین وضعیت استادیوم ها برای آغاز لیگ، مسائل یقه فتاحی را می گیرد

به گزارش خبرنگاران، زمان شروع نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هنوز معین نشده تا صدای اعتراض باشگاه های لیگ رجحان رفته رفته به گوش برسد. تیم هایی که تاریخ تمرینات پیش فصل خود را با زمان اولیه اعلامی از سوی سازمان لیگ که پنجم مردادماه عنوان شده بود هماهنگ...

27 مرداد 1398

چیدن تمشک با روبات هوشمند

محققان دانشگاه پلیموث انگلستان برای اولین بار یک روبات 1.8 متری پیشرفته طراحی و ساخته اند که به یاری حسگرهوشمند و دوربین های سه بعدی تمشک های رسیده را شناسایی و بدون آسیب زدن از بوته جدا می نماید.

20 مرداد 1398
تعداد: (70)