اخبار اقتصادی

تفویض اختیار تصمیم گیری صدور مجوز تاسیسات و زیرساخت های گردشگری به استان ها

در بخشنامه ای از سوی مونسان، اختیارات تصمیم گیری صدور مجوز برای متقاضیان ایجاد زیرساخت های گردشگری تا میزان 150 میلیارد ریال حجم سرمایه گذاری به ادارات کل میراث فرهنگی استان ها تفویض شد.

4 تیر 1398

روز پایانی وزنه برداری جام فجر ، داودی رکورد شکست، هاشمی طلا گرفت

مسابقات وزنه برداری جام فجر در حالی به روز آخر رسید که علی داودی رکورد دو ضرب جوانان جهان در فوق سنگین را جا به جا کرد و علی هاشمی هم طلای 109 کیلو گرم را به دست آورد.

1 تیر 1398

10 هزار میلیارد تومان از بدهی های صنعت برق تسویه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نیرو، محمدحسن متولی زاده، در گردهمایی مدیران عامل شرکت های توزیع در مورد پیک تابستان 98 به معین سقف پیک برای هر یک از شرکت های توزیع برق اشاره نمود و گفت: این شرکت ها با برنامه ریزی لازم، ضمن مدیریت سهمیه معین شده، تمهیدات...

26 خرداد 1398

یک طراح لباس: سیستم آموزش مد و لباس را در تعامل با دانشگاه های خارجی ارتقا دهیم

بهنود جواهرپور طراح لباس بین المللی در ایران می گوید سیستم آموزش مد و لباس در ایران حتی در زمینه های احیای الگو های سنتی را باید در تعامل با دانشگاه های خارجی ارتقا دهیم.

20 خرداد 1398

محمودی شاه نشین: بزرگ ترین دستاورد انقلاب در 40 سالگی تحقق شعار استقلال است

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه باید دستاوردهای انقلاب را همراه با تهدیدها و توطئه ها در طول این 40 سال در یک قاب دید گفت: انقلاب اسلامی در طول این 40 سال توانسته شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به عرصه ظهور برساند و کشور...

15 خرداد 1398

فرهاد کاظمی: اگر باشگاه بی سر و ته باشد، کارمان سخت می گردد، تیم فنی داریم اما تیم پشت صحنه نداریم

فرهاد کاظمی، سرمربی تیم فوتبال سرخپوشان پاکدشت تاکید نمود که مسئولان این باشگاه برای پرداخت حق و حقوق بازیکنان باید به وعده هایشان عمل نمایند.

12 خرداد 1398

بحران در شهرداری های لرستان، وعده های معاون وزیر عملی می گردد؟

خبرنگاران - گروه استان ها: بدهی 115 میلیارد تومانی شهرداری های لرستان به کارکنان خود، بحران سخت و ویژه ای را در این مجموعه ها ایجاد نموده تا هر بار شاهد اعتراضات پرسنل شهرداری های استان به دلیل عدم دریافت حقوق و مزایای آنها در فرمانداری ها و استانداری لرستان...

5 خرداد 1398

طرحهای آبی استان آب شرب سالم وپایدار400هزارنفر را تامین می نماید

به گزارش خبرنگاران، علی محمد احمدی بعدازظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: در استان در حال حاضر یکهزار و 200 میلیارد تومان پروژه استحصال و انتقال آب در دست اجرا است.

2 خرداد 1398

توسعه استان سمنان منوط به برطرف مشکل کم آبی

استاندار سمنان، توسعه استان را منوط به برطرف مشکل کم آبی در استان دانست و اضافه نمود: باید علاوه بر تامین منابع جدید در زمینه اجرای طرح های آبخیزداری، مدیریت و بهینه سازی مصرف، توسعه آبیاری های نوین و اصلاح الگوی کشت و... کوشش کنیم.

21 اردیبهشت 1398

چهار پروژه راه در چهارمحال و بختیاری نیازمند تکمیل شدن

استاندار چهارمحال و بختیاری محورهای بروجن - لردگان - ایذه، شهرکرد - شلمزار، کمربندی شهر شهرکرد و مسیر بلداجی - گندمان را چهار محور مهم در استان مطرح نمود که نیازمند تکمیل شدن هستند.

20 اردیبهشت 1398

10 راز مهم و آسان زنان شاد؛ چگونه یک زن شاد باشیم و از زندگی لذت ببریم

شما یک زن شاد هستید؟ اصلا به عنوان یک زن می دانید چگونه شاد باشید؟ اگر بخواهیم واقع بین باشیم حتی افرادی که روحیه شاد و سرخوشی دارند و ذاتا شادی را سرلوحه زندگی شان قرار داده اند هم همیشه نمی توانند به این رویه خود نمایند. به هر حال در کنار شادی، غم هم همیشه...

20 اردیبهشت 1398

انتقاد معاون سازمان برنامه ریزی چهار محال و بختیاری از نبود ارتباط قوی میان صنعت و دانشگاه

معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری در خصوص استقبال نکردن صنعت از دانشگاه، گفت: این ساختار سنتی در همه استان های کشور شکل گرفته و تنها مربوط به چهارمحال و بختیاری نمی گردد و تاکنون ارتباط قوی میان صنعت و دانشگاه...

19 اردیبهشت 1398

در جلسه کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت مطرح شد: افزایش 20 درصدی ورود به سامانکده رشت، ساماندهی لازم است

اعضای کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت با اشاره به افزایش 20 درصدی ورود افراد به سامانکده و گرمخانه شهرداری رشت خواهان ساماندهی به وضعیت این امکان شدند.

19 اردیبهشت 1398

بیرانوند: باید به تیمی بروم که از پرسپولیس بزرگ تر باشد

دروازه بان پرسپولیس گفت: 3 سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و اگر بخواهم جدا شوم جایی می روم که بزرگ تر از این تیم باشد.

19 اردیبهشت 1398

قطبی: عشقی مانند فوتبال ایران ندیدم، دوست دارم پرسپولیس و هوادارانش را ببینم

سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان در مراسم معارفه اش گفت: با دیدن استادیوم اختصاصی فولاد اشک شوق ریختم. فولاد می تواند قهرمان ایران و آسیا گردد.

8 اردیبهشت 1398

کوشش برای تدوین سند توسعه سیستان و بلوچستان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: در نظر داریم با تدوین سند توسعه برای منطقه بلوچستان کوشش کنیم تا این استان پهناور به شاخص های ملی توسعه برسد.

1 اردیبهشت 1398

روسیه طرح مکرون را رد کرد

ایرنا نوشت: روسیه طرح پیشنهادی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه برای کنترل و مدیریت جهانی شبکه اینترنتی را رد کرد.

14 فروردین 1398

استان فارس در بخش اقتصاد مقاومتی دارای صندلی مناسب در کشور است

به گزارش خبرنگاران، ساسان تاجگردون صبح سه شنبه در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی فارس تاکید نمود: جلسات مختلفی در بخش های گوناگون اقتصاد مقاومتی برگزار گردید که در مباحث مختلف استان فارس به عنوان پایلوت کشور تعیین شده است.

3 فروردین 1398

کتابخانه های در حال احداث باید طراحی شاخصی داشته باشند

به گزارش خبرنگاران، شهاب صدیقی شامگاه گذشته در چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان خوزستان اظهار کرد: ساختمان کتابخانه های احداثی در نقاط مختلف شهرها باید یک معماری خاصی برای آن لحاظ شده باشد؛ کتابخانه در همه کشورها یکی از المان های کارت پستالی...

28 اسفند 1397

امتیاز منتقل می گردد و پدیده رفتنی است

باید دید آیا برخلاف باشگاه هایی چون نفت تهران و سپیدرود رشت که واگذاری شان داستان پیچیده ای شده بود، واگذاری پدیده انتها خوبی خواهد داشت؟

18 اسفند 1397
تعداد: (27)