رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند ادامه دارد

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، رویداد پیش شتابدهی رویش تِک که از اوایل بهمن ماه آغار به کار نموده بود این روزها همچنان در حال برگزاری است.

رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند ادامه دارد

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، رویداد پیش شتابدهی رویش تِک که از از روز شنبه 6 بهمن و از سوی مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه شهید رجایی شروع به کار نموده این روزها همچنان در حال برگزاری است و با حضور میهمانان و تیم های پذیرفته شده ادامه دارد.

طی این رویداد تاکنون کارگاه های آموزشی و کاربردی مختلفی از جمله شناخت گوهر وجود، خلق ایده، استارتاپ ناب و بوم ناب، اعتبارسنجی ایده و mvp ، امدادرسانی به خود، کارگاه تخصصی کشاورزی هوشمند، تفکر طراحی، خلق سنجه و سنجیدن و ارتباط مؤثر برگزار شده و در قالب نشست های متعدد جوانان پیروز فعال در این عرصه به بازگویی تجربیات خود می پردازند.

همچنین در روز نهم این رویداد، در آموزشگاه یونیتک برای تیم های شرکت نماینده فیلمی نمایش داده شد و توسط حاضرین و افراد با تجربه این حوزه تحلیل شد.

در ادامه این رویداد کارگاه های تنوع فرهنگی- تنوع پیشرفت، خلق برند، کاربرد اینترنت اشیا در انرژی، نحوه ارائه به سرمایه گذار، شبکه سازی و تیم سازی، فراوری محتوا، دستیابی به بازار هدف، جذب سرمایه گذار و مسائل حقوقی استارتاپ ها برگزار خواهد شد.

رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند ماه از ساعت 14 الی 19 در محل کارخانه نوآوری های وی واقع درتهران اتوبان صیاد شیرازی، بالاتر از اتوبان صدر، گلزار جنوبی، 12 متری ولیعصر، انتهای بن بست قائم ادامه دارد.

طبق اعلام روابط عمومی مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاد دانشگاهی، علاقه مندان می توانند جهت حضور در کارگاه ها به سایت اینترنتی مرکز رشد رویش به نشانی rooyesh.ir مراجعه نموده یا با شماره تلفن 88930150 داخلی 441 تماس حاصل نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد پیش شتابدهی رویش تِک تا 7 اسفند ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید