برگزاری فینال لیگ طبق مقررات اتحادیه جهانی کشتی

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، ناصر فروتن گفت: مسابقات فینال لیگ دسته یک کشتی کشور که قرار است در روز آدینه هفته جاری در شهر مشهد مقدس برگزار گردد، طبق آخرین مقررات روز اتحادیه جهانی کشتی برگزار می گردد و قوانین و مقررات کشتی بطور کامل توسط داوران اجرا خواهد شد.

برگزاری فینال لیگ طبق مقررات اتحادیه جهانی کشتی

رئیس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی اضافه نمود: به جهت اهمیت این رقابت ها، داورانی برای این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده اند که از آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند، بطوریکه اخیرا در تورنمنت های بین لمللی، مسابقات آسیایی، مسابقات جهانی و مرحله نهایی انتخابی تیم ملی قضاوت های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته اند.

فروتن در خصوص کلینیک داوری این مسابقات توضیح داد: روز پنجشنبه کلیه ریزه کاری ها و نکات فنی از جمله توضیحات منطقه زون، نحوه چلنج مربیان، فرارهای آخر کشتی، تمرد کشتی گیران در انتها مسابقه، فرار از فن و فرار از تشک، فرق بین کشتی منفی با کشتی پاسیویته، دانستن خطاها و جرائم آن ها در کلینیک مربیان و داوران باز آموزی خواهد شد.

وی ادامه داد: براین اساس از کلیه مربیان و سرپرستان تیم ها دعوت می گردد، جهت هرچه بهتر برگزاری مسابقات آرامش خود را حفظ نموده و نهایت همکاری را با دست اندرکاران این دوره از مسابقات، عوامل اجرایی خصوصا داوران مسابقه بعمل آورده تا ان شاالله شاهد مسابقاتی با طراوت و تماشگرپسند باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزاری فینال لیگ طبق مقررات اتحادیه جهانی کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری فینال لیگ طبق مقررات اتحادیه جهانی کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید