صالحی امیری با انتقاد از قاضی زاده هاشمی: او 5 بار خلاف واقع حرف زده است، استقلال آینده خوبی دارد

رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک از صحبت های اخیر یکی از نمایندگان مجلس درخصوص بازنشسته بودنش انتقاد کرد. - اخبار ورزشی -

صالحی امیری با انتقاد از قاضی زاده هاشمی: او 5 بار خلاف واقع حرف زده است، استقلال آینده خوبی دارد

به گزارش خبرنگاران، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک که مهمان تلفنی برنامه استادیوم بود درخصوص صحبت های قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان و بازنشسته بودنش گفت: خواهش می کنم با کسانی صحبت کنید که در جریان فرآیند این موضوع باشند. من از همان روز اول با همکاری وزیر ورزش در کوشش هستیم تا با کمترین چالش و کمترین هزینه از این موضوع عبور کنیم.

وی اضافه کرد: آخرین جلسه ما روز گذشته بود و تصمیماتی را اتخاذ کردیم. با سازمان بازرسی هم هماهنگ هستیم. در واقع آنچه استراتژی ما است اجرای قطعی قانون با کمترین هزینه برای کشور است.

رئیس کمیته ملی المپیک بیان کرد: نه من و نه وزیر ورزش یک دقیقه هم با این نماینده مجلس (قاضی زاده هاشمی) مذاکره نداشته ایم و نمی دانم او چه رابطه ای با ورزش دارد. من شخصا کوشش کردم که با قاضی زاده هاشمی صحبت کنم اما نشد. معتقدم او حق ندارد وارد مصادیق و اشخاص گردد. این نماینده مجلس مسئول نظارتی نیست در واقع او کسی است که باید قانون را تشریح کند نه اجرا.

صالحی امیری گفت: درخصوص موضوع رئیس فدراسیون فوتبال نیز باید بگویم روز گذشته با داورزنی و سلطانی فر جلسه ای داشتیم و مسیری را دنبال می کنیم که کمترین هزینه را داشته باشد. همانطور که می دانید تاج چندین بار به طور رسمی اعلام نموده که تابع قانون است. من در پاسخ موضوع بازنشستگی به توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک و شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردم که قانون منع بکارگیری بازنشستگان یک قانون مصوب در پارلمان کشور است. ما در این باره استدلال های حقوقی را نیز ارائه کردیم و در حال تدبیر موضوع هستیم. مهدی تاج: ماندن ما در فدراسیون فوتبال طبق قانون است، وزارت ورزش دنبال راه چاره منطقی است

وی بار دیگر با انتقاد از قاضی زاده هاشمی گفت: او قانونگذار است و نهادهای اجرایی نیز در این باره وجود دارند. ایشان 5 بار در این باره حرف زده که همیشه صحبت هایش خلاف واقع بوده است.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به حضور امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در این برنامه تلویزیونی گفت: امیدوارم وضعیت این تیم بهتر از گذشته باشد و من آینده خوبی را برای استقلال پیش بینی می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صالحی امیری با انتقاد از قاضی زاده هاشمی: او 5 بار خلاف واقع حرف زده است، استقلال آینده خوبی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری با انتقاد از قاضی زاده هاشمی: او 5 بار خلاف واقع حرف زده است، استقلال آینده خوبی دارد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید