سایت بلغارستانی: مهاجم مدنظر پرسپولیس امروز راهی ایران می گردد

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، مهاجم برزیلی مدنظر باشگاه پرسپولیس برای تکمیل فرایند پیوستنش به این تیم، امروز راهی ایران خواهد شد.

سایت بلغارستانی: مهاجم مدنظر پرسپولیس امروز راهی ایران می گردد

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، بر اساس گزارش سایت بلغارستانی LAP.bg، باشگاه لودوگورتس این کشور یکی از مهاجمان خود را فروخته و آن جونیور براندائو برزیلی است که به یکی از بزرگترین تیم های آسیا یعنی پرسپولیس ایران ملحق خواهد شد. این مهاجم 24 ساله به رسانه های برزیلی اعلام نموده قرارداد قرضی اش با تیم گویاس برزیل که تا سرانجام سال 2019 معتبر بود را فسخ نموده است.

بر اساس این گزارش انتظار می رود جونیور براندائو امروز (چهارشنبه) راهی ایران گردد تا در تست های پزشکی باشگاه پرسپولیس شرکت کند و سپس به عنوان بازیکن جدید این تیم رسماً معرفی گردد. هنوز جزییات و رقم قرارداد این بازیکن با این باشگاه ایرانی تعیین نیست.

در سوی دیگر تولیو لوستوسا، مدیر فوتبال تیم گویاس اعلام نموده این باشگاه هنوز پیشنهاد رسمی از جانب باشگاه پرسپولیس بابت براندائو دریافت ننموده و تنها لئو فیژیو، مدیر برنامه های این بازیکن تلفنی به اطلاع او و باشگاه گویاس رسانده که از باشگاه پرسپولیس پیشنهادی رسمی دارد.

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، از آنجایی که جونیور براندائو 24 ساله تا سرانجام سال 2019 با گویاس قرارداد قرضی دارد، باشگاه پرسپولیس ابتدا باید این باشگاه برزیلی و سپس باشگاه لودوگورتس را برای عملی شدن این انتقال متقاعد کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سایت بلغارستانی: مهاجم مدنظر پرسپولیس امروز راهی ایران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت بلغارستانی: مهاجم مدنظر پرسپولیس امروز راهی ایران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید