حضور خداداد عزیزی در تمرین تیم فوتبال نوجوانان

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، خداداد عزیزی در تمرین تیم فوتبال نوجوانان ایران حاضر شد.

حضور خداداد عزیزی در تمرین تیم فوتبال نوجوانان

به گزارش وبلاگ ورزشی 90 و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال نوجوانان در مرکز ملی فوتبال مشغول پیگیری تمریناتش تا پیش از اعزام به تورنمنت کافا در تاجیکستان است. در تمرین نوبت صبح نوجوانان ایران میزبان خداداد عزیزی بودند.

محمدرضا ساکت سرپرست تیم ملی هم که در تمرین حضور داشت، خطاب به بازیکنان تیم زیر 16 سال ایران گفت: در مدت اخیر شاهد این بودید که چهره های بزرگ فوتبال کشور در کنار شما حاضر شدند و این نشان از اهمیت شماست. خداداد عزیزی یکی از چهره های بزرگ ملی و بین المللی فوتبال کشورمان است که میزبان ایشان هستیم. عزیزی یکی از نفراتی است که چهره اش در موزه و سالن افتخارات کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته و باعث افتخار تمامی ایرانیان است.

وی اضافه نمود: برای آینده خود باید افرادی چون عزیزی را سرلوحه قرار دهید تا بتوانید حتی یک نفره در قالب تاکتیک تیمی، سرنوشت تیم ملی کشورتان را تغییر بدهید. این توقعی است که از شما داریم. حدود 50 نفر در اردو بودید که بخشی از شما اکنون در چین حضور دارد و شما هم راهی تاجیکستان خواهید شد. شما باید به قله برسید و بازیکنانی را که به این قله ها رسیدند، در این مدت در کنار خود دیدید و در آینده در مرکز ملی فوتبال باز هم می بینید.

در خاتمه نیز حاضران عکس یادگاری گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حضور خداداد عزیزی در تمرین تیم فوتبال نوجوانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور خداداد عزیزی در تمرین تیم فوتبال نوجوانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید