جزئیاتی از یک فیلم ترسناک جدید در راه فراوری

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، جیمز وان می خواهد پیش از آن که بار دیگر وارد دنیای آکوامن گردد، به ریشه های خودش در ساخت فیلم ترسناک بازگردد.

جزئیاتی از یک فیلم ترسناک جدید در راه فراوری

به گزارش، جیمز وان پیش از رفتن به سراغ آکوامن 2 و بازگشت به دنیای آتلانیتس برای دی سی کامیکس، روی جایگاه کارگردانی یک فیلم ترسناک دیگر می نشیند.

وان قرار است یک فیلم بی عنوان کاملا پنهان نگاه داشته شده را برای استودیو نیولاین سینما کارگردانی کند. اطلاعاتی از پلات این فیلم تاکنون منتشر نشده و فیلم کاملا مخفی در حال جلو رفتن است.

وان پیش از این برای ساخت چندگانه احضار روح و نفرین زن گریان با نیولاین همکاری نموده و تهیه کنندگی فیلم در دست اکران مورتال کامبت را هم برعهده داشته است.

تنها اطلاعات موجود این است که داستان فیلم بعدی وی با همکاری با اینگرید بیسو خلق می گردد و خود وی این فیلم را تهیه خواهد نمود. این که فیلمنامه فیلم توسط چه کسی نوشته خواهد شد هنوز روشن نشده است.

سرمایه این فیلم به صورت مستقل و به وسیله استارلایت میدیا و مایداس اینوویشن تأمین شده و آن ها توزیع کننده فیلم در چین هم خواهند بود.

فیلمبرداری این پروژه از پاییز در لس آنجلس انجام می گردد و سپس وان مراحل پیش فراوری ساخت دنباله آکوامن را در سال 2020 آغاز می نماید.

آکوامن به کارگردانی وان سال پیش پیروز شد تا فروشی بیش از یک میلیارد دلار را ثبت کند. وان سازنده چندگانه اره است.

منبع:مهر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جزئیاتی از یک فیلم ترسناک جدید در راه فراوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیاتی از یک فیلم ترسناک جدید در راه فراوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید