برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ در تهران

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، در این نمایشگاه بزرگ، 330 شرکت داخلی و بیش از 120 شرکت خارجی، ضمن عرضه جدیدترین و نوین ترین دستگاه های چاپ ، دستگاه های بسته بندی ، دستگاه ها و تجهیزات کدگذاری ، دستگاه های پلمپ صادراتی و کالاها و اجناس مخصوص بسته های داخلی و صادراتی، روش های نوین بسته بندی کالاها برای جذب مخاطبان و بازارهای صادراتی را نیز ارائه خواهند کرد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ در تهران

چین، تایوان، ترکیه، اسپانیا، ایتالیا، کانادا ، کره جنوبی، هند، ژاپن، سوئد ، اتریش، آلمان و فرانسه؛ کشورهایی هستند که در بیستمین و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران، حضور و مشارکت دارند.

این نمایشگاه در 11 سالن اصلی و بزرگ محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران و در فضایی بالغ بر 38 هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

35 درصد از فضای نمایشگاه سال جاری در اختیار بخش ماشین آلات چاپ، 30 درصد در اختیار ماشین آلات بسته بندی و 35 درصد دیگر نیز در اختیار بخش های مرتبط با این حوزه قرار گرفته است.

در حاشیه این نمایشگاه یک همایش علمی و چهار کارگاه تخصصی در زمینه های مختلف صنعت چاپ و بسته بندی و نقش و صندلی مهم آن در توسعه صنعتی و صادراتی کشور، برگزار خواهد شد.

قرار است در طول چهار روز برگزاری بیستمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته، چهار هیئت تجاری و بازرگانی از کشورهای ترکیه ، هند ، عراق ، افغانستان ، امارات و چین از آن بازدید نمایند.

بیستمین و یکمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته از 6 تا 9 دی ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید