هزینه های سفر به مسکو

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، سفر به مسکو

سفر یکی از دلپذیرترین برنامه هاست که هر فرد به آن علاقه بسیار زیاد و شدیدی دارد. روسیه یکی از سرد ترین کشورهای دنیا است و هزینه های سفر به مسکو برای افراد زیادی که مکان های سردسیر و بازدید از روسیه را دوست دارند بسیار مهم و موثر میباشد. سفر کردن به روسیه و مسکو زیاد سخت نمی باشد و تنها با آماده کردن هزینه های سفر به مسکو و تهیه مدارک لازم برای سفر به مسکو و ثبت نام در تورهای سفر به مسکو میتوانید به این کشور سفر نموده و از مکان ها دیدنی آن دیدن نمایید.

هزینه های سفر به مسکو

هزینه های سفر به مسکو بسیار زیاد نمی باشد و شما با یک هزینه معمولی و شرکت در یک تور گردشگری معمولی می توانید به این شهر سفر نموده و از گردشگری در یکی از سردترین شهرهای جهان و کشورهای جهان بسیار لذت ببرید. اما از قلم نیاندازید برای سفر به مسکو تنها هزینه های سفر به مسکو مهم نمی باشد و شما باید یک لباس گرم بسیار مناسب برای سردترین شهر جهان همراه خود داشته باشید.

آنالیز هزینه های سفر به مسکو

سفر به کشورهای خارجی برای کشور ما هزینه هایی را دارد. یکی از هزینه های سفر هزینه تهیه پاسپورت باشد و برای اینکه بتوانید به کشوری خارج سفر کنید حتما باید پاسپورت خود را تهیه کنید. مدارک لازم جهت تهیه پاسپورت با هزینه های مربوط به آن را می دانید و تقریباً میتوان حدس زد که حدود 200 هزار تومان هزینه تهیه پاسپورت می باشد.

برای دیگر هزینه های سفر به مسکو شما باید مدرکی از جمله هزینه تهیه ویزا را پرداخت کنید. برای اینکه بتوانید به مسکو وارد شوید و یا به روسیه بروید پس از سال 2011 هم باید ویزای این کشور را دریافت کنید. دریافت ویزا نیز یکی از هزینه های سفر به مسکو می باشد که هزینه های خاص خود را دارد.

از دیگر هزینه های سفر به مسکو هزینه رفتن و راه های ورود به مسکو می باشد.

جهت رسیدن و هزینه های سفر به مسکو

بهتر است این را بدانید در هزینه های سفر به مسکو برای رسیدن به این شهر از ایران راه های گوناگون ندارید و تنها با هواپیما میتوانید به این شهر بروید و تنها راه رسیدن شما جهت هوایی میباشد. زیرا شما برای دریافت ویزای ورود به روسیه بلیط هواپیمای خود را به سفارت نشان داده تا بتوانید اجازه ورود و گردشگری در روسیه را دریافت کنید. پس هزینه های سفر به مسکو شامل تهیه بلیط هواپیما یا به صورت شخصی یا از طریق آژانس های مسافرتی می باشد.

هزینه های اقامت

اگر قصد دارید که در هزینه های سفر به مسکو خود صرفه جویی نموده بهتر است که به صورت شخصی به این کشور سفر کنید و نوع مقصد خود، نوع محل اقامت، خوراک و آنچه که قصد دیدن از آن را دارید، خود معین کنید و هزینه های آن را کمتر کنید. هزینه های سفر به مسکو از طریق تور با آژانس های هوایی ممکن است مقداری گران تر گردد زیرا آنها در هتل های خوب اقامت می نمایند اما زمانی که شما به صورت شخصی به این شهر سفر می کنید هزینه های سفر به مسکو با تغییر نوع محل اقامت و یا حتی نوع خوراک و هزینه حمل و نقل و مسائل حمل و نقل ممکن است متفاوت باشد و به شما در صرفه جویی در هزینه های سفر به مسکو یاری بسیار زیادی بکند و سفر به مسکو را سفری ارزان و متناسب با درآمد شما برای شما رقم بزند.

در سفر به روسیه، شهر مسکو شما می توانید در یکی از مکان های زیر اقامت داشته باشید.

هتل ها:

هتل ها از انواع لوکس با قیمت گران آغاز می شوند، هتل های 5 ستاره تا به هتل های تک ستاره می رسند شما می توانید با توجه به هزینه خود یکی از هتل های متفاوت و زیبای مسکو را انتخاب کنید و در آن اقامت کنید.

آپارتمان ها:

راه دیگری که می توانید کمی در هزینه های سفر به مسکو خود صرفه جویی کنید انتخاب آپارتمان ها و خانه هایی که برای استفاده مسافران در مسکو به چشم می خورد باشد. حدود 900 مسافر خانه و آپارتمان برای مسافرانی که قصد سفر به مسکو را دارند وجود دارد که با انتخاب یکی از آن ها می توانید هزینه های سفر به مسکو را کاهش داده و در آن صرفه جویی کنید.

هاستل:

مورد دیگری که در سفر به مسکو می توانید مشاهده کنید هاستل ها می باشد این هاستل ها برای افراد یک نفره و خانوادگی و متفاوت می باشد و قیمت آنها از بسیار کم حدود 45 هزار تومان تا 300 تا 400 هزار تومان در هر یک شب متفاوت می باشد که با توجه به نوع تعداد افرادی که پذیرا می شوند و با کلاس بودن آنها قیمت آنها نیز متفاوت می باشد. شما برای حضور در هاستل ها می توانید در هزینه های سفر به مسکو بسیار صرفه جویی نموده و از سفری ارزان قیمت برخوردار شوید.

به غیر از هزینه های محل اقامت، هزینه حمل و نقل برای بسیاری از افراد مهم می باشد از آنجا که مسکو یکی از گران ترین و پیشرفته ترین شهر های جهان می باشد لذا باید در این هزینه ها نیز صرفه جویی کنید تا هزینه های سفر به مسکو شما را تحت فشار قرار ندهد.

هزینه حمل و نقل در هزینه های سفر به مسکو

دولت مردان روسیه برای کم کردن هزینه و راحتی مسافران در خصوص هزینه های سفر به مسکو برای حمل و نقل آنها امکان استفاده از وسایل متعددی را در نظر گرفتند، مترو و اتوبوس و تراموا، کشتی ها و … که شما با توجه به علاقه خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. برای اینکه هزینه های حمل و نقل شما در هزینه های سفر به مسکو کاهش داشته باشد و شما هزینه بسیار زیادی پرداخت نکنید باید ترویکا که بلیت الکترونیکی این شهر میباشد را تهیه کنید که در تعداد آن محدودیت ندارید می توانید آن را تا 3 هزار روبل شارژ نموده و از آن در سفرهای خود بهره ببرید و از یکی از وسایل حمل و نقل از جمله کشتی، تاکسی، اتوبوس، مترو و….بهره ببرید و به هر کجا که دوست دارید سفر کنید.

از دیگر هزینه های سفر به مسکو می توان برای شما هزینه خورد و خوراک و هزینه پوشاک را در نظر گرفت و با توجه به گران بودن شهر مسکو شما باید سعی کنید تهیه غذای خود را خود بر عهده بگیرید و هزینه های سفر شما ارزان تر گردد.

منبع: دلتابان

به "هزینه های سفر به مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه های سفر به مسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید