تیزر کوتاه جدید Death Stranding شخصیت تازه ای معرفی می نماید

هیدئو کوجیما و استودیوی بازی سازی او، یک دو هفته پیش خبر دادند که می خواهند در رویداد توکیو گیم شو سال جاری برنامه ای مختص بازی دث استرندینگ (Death Stranding) برگزار نمایند. طبق گفته استودیوی بازی سازی کوجیما پروداکشنز، این برنامه قرار است صدا پیشه هایی که کارگردان بازی Death Stranding برای نسخه ژاپنی آن انتخاب نموده را معرفی کند.

تیزر کوتاه جدید Death Stranding شخصیت تازه ای معرفی می نماید

ما هم تصور نمی کردیم اتفاق بزرگی در این برنامه روی دهد و چندان هم اشتباه نمی کردیم. کوجیما و صداپیشه های نسخه ژاپنی بازی Death Stranding در قالب یک مراسم کنار هم نشستند و بیش از یک ساعت درباره بازی و اینکه چگونه کوجیما آن ها را انتخاب نموده صحبت کردند.

با این حال، در این میان کوجیما دو شخصیت جدید برای بازی Death Stranding هم معرفی کرد. دو شخصیت جدید به همراه بازیگرهای اصلی آن ها معرفی شدند.

شخصیت اول که اسمش را نمی دانیم، توسط بازیگری امریکایی به اسم تامی ارل جنکینز به تصویر کشیده می گردد. این شخصیت طبق گفته کوجیما، رییس سم یعنی شخصیت اصلی بازی است.

کوجیما سپس شخصیت مهم تری معرفی کرد. شخصیت دوم معرفی گردیده در توکیو گیم شو، توسط تروی بیکر اجرا می گردد. تروی بیکر را به عنوان نقش اصلی بازی هایی مثل The Last of Us یا Bioshock Infinite می شناسیم.

شخصیت تروی بیکر، همان شخصی است که در تریلر سوم Death Stranding دیده بودیم. تصور می کردیم آن شخصیت مدز میکلسن یا همان آدم بد اصلی بازی باشد، ولی اشتباه می کردیم و در حال حاضر متوجه گردیده ایم که با شخصیت دیگری طرف هستیم.

نکته مهم تر درباره معرفی شخصیت تروی بیکر، نمایش یک تیزر کوتاه برای این شخصیت بود.

کوجیما تیزر کوتاهی برای معرفی این شخصیت نشان داد که بدون شک، یک غولآخر را به تصویر می کشد. به نظر می رسد با یک مبارزه بزرگ در سبک و سیاق متال گیرهای قدیمی کوجیما طرف هستیم.

می توانید این تیزر کوتاه را در ادامه ببینید. به محض قرار داده شدن نسخه با کیفیت آن، ویدیوی بهتری را جایگزین خواهیم کرد.

هیدئو کوجیما در صحبت های پایانی خود گفت تاریخ انتشاری که برای بازی Death Stranding در نظر گرفته اند، تغییر ننموده است. او گفت که فقط باید کمی بیشتر صبر کنیم. احتمال اینکه کوجیما تاریخ انتشار بازی را در به همراه تریلری تازه در رویداد The Game Awards سال جاری رونمایی کند، کم نیست.

منبع: دیجیکالا مگ

به "تیزر کوتاه جدید Death Stranding شخصیت تازه ای معرفی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیزر کوتاه جدید Death Stranding شخصیت تازه ای معرفی می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید