حدادی فر: اجازه خودنمایی به ستاره های تراکتور ندادیم، در 2 بازی کاملاً مستحق برد بودیم

به گزارش وبلاگ ورزشی 90، قاسم حدادی فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن تأکید کرد که تیمش در هفته های گذشته در دو بازی مستحق برد بوده است.

حدادی فر: اجازه خودنمایی به ستاره های تراکتور ندادیم، در 2 بازی کاملاً مستحق برد بودیم

قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ ورزشی 90، با اشاره به تساوی خانگی تیمش برابر تراکتور گفت: بازی سنگینی بود، ولی ما در مجموع نمایش خوبی داشتیم. با توجه به نتایجی که در دو بازی قبلی گرفتیم، فقط برای دریافت سه امتیاز بازی کردیم، ولی متأسفانه به حق مان نرسیدیم. برای تراکتور احترام خاصی قائلم، ولی در این بازی تیم برتر میدان بودیم و اجازه خودنمایی به ستاره های تراکتور ندادیم. متأسفانه در خانه دو امتیاز حساس دیگر از دست دادیم و این در حالی است که شایسته برد بودیم.

وی درباره آغاز ضعیف ذوب آهن در لیگ سال جاری و تکرار اتفاقات چند فصل گذشته بیان نمود: ما در سه هفته قبلی در دو بازی برابر تراکتور و سایپا کاملاً مستحق برد بودیم، ولی به هدف مان نرسیدیم، چون بدشانس بودیم. می دانیم که دریافت دو امتیاز خوب نیست، ولی تمام هدف مان این است که جبران کنیم و به توانایی های تیم مان اعتماد داریم. از طرفداران هم که ما را حمایت می نمایند تشکر می کنم و امیدوارم حمایت آنها ادامه داشته باشد.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش می تواند در کورس قهرمانی قرار بگیرد، توضیح داد: هدف ما این است که مثل چند فصل گذشته، نیم فصل اول را از دست ندهیم و به اندازه کافی فرصت داریم که نتایج خوبی بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم. در بازی های قبلی چند بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم و بازیکنان سرباز هم نتوانستند تیم را همراهی نمایند. قطعاً وضعیت مان در هفته های آینده تغییر خواهد نمود و خودمان را در جمع مدعیان قرار خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حدادی فر: اجازه خودنمایی به ستاره های تراکتور ندادیم، در 2 بازی کاملاً مستحق برد بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدادی فر: اجازه خودنمایی به ستاره های تراکتور ندادیم، در 2 بازی کاملاً مستحق برد بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید